• Logo_100
  • Kontaktujte nás
    tel: +420 608 784 951
    info@dmgmedical.eu

  • My profile
  • 2 pcs
    in 93.96,- €
Sleva na další nákup -10%
 Platební brána ComGate
ComGateVolné místo
MasterCardVisa
Česká spořitelnaČSOB
ERAFio banka
Komerční bankamBank
MonetaRaiffeisen BANK
SberbankUniCredit Bank
Slovenská sporitelňaTatraBanka
VÚB Banka
Zdraví urogenitálního systému

Popis

silné antiseptikum založené na organických složkách, které má antimikrobiální a diuretický účinek. Bojuje s různými infekčními procesy v urogenitálním systému a obnovuje jej na plnou funkční úroveň.

VLASTNOSTI

Protizánětlivý a antimikrobiální účinek.
Normalizuje fungování urogenitálního systému.
Diuretický účinek, zabraňuje otokům.
Pomáhá likvidovat ledvinové kameny
Neovlivňuje draslík v těle, obsahuje minerály a vitamíny.

VÝHODY

Rychlá akce
Použití vysoce aktivních extraktů se zlepšenou biologickou dostupností.

Účinnost
Komplex má známé komponenty, které prošly dlouhým lékařským výzkumem.

Kapsle pocházející z rostlin
Vhodné pro vegetariány, neobsahuje parafiny.

DOPORUČENÍ:
Doporučuje se jako biologicky aktivní potravinový doplněk - zdroj polyfenolových sloučenin, flavonoidů, arbutinu, taninů a jako další zdroj vitamínů B6, B2, B1, В12, D3, niacin, kyselina pantothenová, kyselina listová, biotin, železo.

Složení

Angelica Sinensis prášek (Angelica archangelica), železný pidolát, výtažky ze stonků třešní (Prunus cerasus), výtažek z listů medvědy (Arctostaphylos uva-ursi), extrakt z listů lískových listů (Hamamelis Virginiana), vitamíny: B3, B5, D3, B6 , B1, A2, 9, B12, biotin.

Angelica Sinensis
Má obecný posilující, tonizující a analgetický účinek. Angelica Sinensis má také antimikrobiální a diuretický účinek a používá se k léčbě zánětlivých procesů v genitourinárním systému. Fytoestrogeny v Angelica Sinensis udržují reprodukční systém ženského těla a normalizují endokrinní profil.

Stonky třešňového ovoce
Stonky třešňových plodů mají antiseptický a diuretický účinek, také zvyšují cirkulaci mezibuněčné tekutiny, stimulují likvidaci toxinů a nadměrných tekutin v těle, zajišťují detoxikaci obnovy těla a tkáně.

Železný pidolát
Jedna z lépe absorbovaných forem železa. Železo je potřebné pro produkci energie v těle, funguje jako antioxidant a chrání buňky před volnými radikály. Železo také pomáhá v boji proti únavě, anémii a zlepšuje duševní stav.

Extrakt z lískových listů
Je to silný antioxidant a antimykotikum účinné pro všechny zánětlivé procesy. Pomáhá také léčit otoky stimulací tekutin.

Vitaminy skupiny B
Udržujte činnost nervového systému a mozku, zlepšujte mentální procesy, udržujte fungování trávicího systému, zvyšujte odolnost vůči stresu, pomáhejte normalizovat hladinu cukru v krvi. Doplňují také léčbu anémie, neurologických a psychiatrických poruch.

Doporučené dávkování

dospělí - 1 tobolku jednou denně při jídle s vodou.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Balení

PROJECT V - N, 60 tobolek

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.